Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu

Otevírací doba prodejen a opatření proti COVID 19

Od 10. května jsou naše prodejny opět otevřeny. Přečtěte si informace o otevírací době prodejen a opatřeních, se kterými se při nákupu můžete setkat.

Otevírací doba prodejen a opatření proti COVID 19

Aktualizováno 7.5. 2021

Nová otevírací doba prodejen

Už je to dlouho, kdy jsme měli "normálně" otevřeno. Pokud jste byli na nějakou otevírací dobu zvyklí, určitě se před návštěvou prodejny podívejte na aktuální otevírací dobu. Otevírací dobu jsme mírně upravovali, aby odpovídala hlavně vašim potřebám. Aktuální otevírací dobu najdete na stránce s kontakty.

Pravidla a omezení při návštěvě prodejny

Máme sice otevřeno, ale jako všude jinde se i u nás setkáte s několika opatřeními, která nám všem mírně komplikují život. Ale co si budeme vyprávět, hlavně že už je otevřeno! 

Dodržujte prosím následující pravidla:

  • Vstupujte do prodejny v respirátoru třídy FFP2 nebo KN95 nebo jiným zakrytím dýchacích cest podle platného nařízení.
  • Dodržujte rozestupy minimálně 2 metry od ostatních zákazníků. Výjimku mají rodinní příslušníci.
  • Platby za zboží provádějte pokud možno platební kartou.
  • Na našich prodejnách je připravena desinfekce na ruce. Při prohlížení zboží doporučujeme použít desinfekci nebo jednorázové rukavice.
  • Maximální počet zákazníků, kteří mohou být zároveň v prodejně, je uveden na vstupu do prodejny. Prosíme vás o jeho respektování. V případě, že by se u prodejen tvořili fronty, prosíme o trpělivost.

Jsme rádi, že můžeme mít konečně otevřeno a doufáme, že to tak už zůstane. Rádi vás uvidíme konečně také jinak, než přes okno. Zastavte se!
 

 

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku