Rothco


Rothco je předním dodavatelem pro armádu, taktické, survival a outdoorové obchody po celém světě. Společnost se považuje za rodinnou a už více než 60 let dodává své zboží svým spokojeným zákazníkům. Nyní již po celém světě. Firma je sice rodinná, řídí ji Milton Somberg a Howard Somberg, ale je velkým dodavatelem více než 10 000 distributorům.

 

 

Triko Rothco Make It Rain, černé

 

 

 


7.62 Design

Společnost 7.62 Design vznikla roku 1997 ve slunném San Diegu v USA. Jejich design symbolizuje bojovného ducha, akci a adrenalin. Trika promlouvají ke všem pravým vojenským nadšencům svým osobitým vojenským stylem. Tato oblíbená trička s originálním designem se na našem trhu nedala dlouho sehnat, než vám je nyní nabízíme v Armed. Můžet si být jisti, že všechna trika jsou navržena i vyrobena v USA.  

 

Triko 7.62 Tactical Medical Operators, černé

 

 

MARS&ARMS®

 

Značka MARS&ARMS® je česká firma vyrábějící originální trika s army tématikou. Je poměrně mladá, funguje necelé 4 roky, ale i tak už má na svědomí spoustu skvělých výrobků. Firmu založili nerozluční přátelé a bývalí příslušníci elitního vojska. Jejich motto je: „Bůh nám stvořil ženu, my si stvořili zbraň. Milujeme a bojujeme." Motivy trik oslavují zbraně, ženy a hlavně obranu svobody.
 

 

Triko MARS&ARMS Premium Luger P 08