Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Cena
Značka
Značka nebyla nalezena
Barva
ATACS-AU (0) ATACS-FG (0) Coyote (0) Dark Navy (0) Hnědá coyote (0) Kangaroo (0) Multicam (0) Olivová (0) Ranger Green (0) Sandstone (0)
Provedení sumky
Otevřená (0) Uzavřená (0) Žádné (0)
Typ sumek
AR15 (0) AK (0) G36 (0) bez sumek (0)
Velikost
S (0) M (0) L (0) Univerzální (0)
Varianta
Varianta 1 (0) Varianta 2 (0)

Nosiče plátů 4M

4M SYSTEMS a.s. se zabývá návrhem, výrobou a prodejem taktického vybavení pro ozbrojené složky, jako jsou armáda, policie, celní správa, vězeňská služba, pohraniční stráž atd.

Společnost vznikla v roce 2015 s cílem poskytovat nejlepší možné služby a výrobky svým zákazníkům, kteří jsou profesionály v oblasti obrany a bezpečnosti státu. Know-how 4M SYSTEMS je založeno na rozsáhlých a dlouhodobých zkušenostech členů týmu. Naleznete u nich bývalé příslušníky speciálních a zásahových jednotek Armády ČR a Policie ČR, pracovníky s léty zkušeností v oblasti textilu pro speciální účely nebo inspektory kvality se zkušenostmi ze zahraničí. Firma se snaží prohlubovat spolupráci přímo s konečnými uživateli výrobků a vycházet vstříc jejich požadavkům, které vznikají na základě stále se měnících zkušeností z každodenní služby.

Jako součást skupiny CZ Group je sesterskou společností České zbrojovky a.s., a jejich výrobky tak doplňují ruční zbraně značky CZ.

Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty