Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Zobrazit všechny značky
Značka nebyla nalezena
Cena
Ráže
9 mm Luger (0) 223 Rem. (0) 308 Win. (0) 7,62 x 39 (0) 7,5x55 SWISS (1)
Kategorie zbraně
A-I (zbrojní průkaz a výjimka od PČR) (1) B (zbrojní průkaz a nákupní povolení) (0)

Ostatní samonabíjecí pušky Sig Sauer

Sig Sauer je společnost s kořeny ve Švýcarsku a sídlem firmy ve Spojených státech, kde dnes vyrábí jedny z nejlepších střelných zbraní na světě. Její zbraně jsou bohatě zastoupeny ve výzbroji ozbrojených složek z celého světa. Obzvláště široké zastoupení má potom Sig Sauer ve výzbroji armády Spojených států, kde vyhrál mnoho kontraktů pro armádu, námořní pěchotu i speciální síly. Zbraně od firmy Sig Sauer ale nejsou dávno pouze záležitostí ozbrojených složek. Dnes je najdete v rukách špičkových sportovních střelců, lovců i běžných uživatelů, pro které je hlavní prioritou kvalita bez ochoty ke kompromisům.

Firma se zrodila v roce 1853 jako tehdejší Swiss Wagon Factory. O jednáct let později vyhrála kontrakt na 30 000 předovek Prelaz-Burnand pro švýcarské ministerstvo obrany a změnou jména na Schweizerische Industrie-Gesellschaft (Švýcarská Industriální Společnost) vznikla zkratka SIG. Roku 2014 se SIG přesunul do Newingtonu v USA, kde mají dnes novou centrálu a obří výrobní linku. Roku 2015 tak mohla společnost značně rozšířit svůj sortiment a dnes tak kromě špičkových střelných zbraní vyrábí také tlumiče, zbraňové optiky, vzduchovky a dokonce také vlastní střelivo. To vše dnes vyrábí SIG s certifikací  ISO 9001 značící špičkovou kontrolu kvality.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Samonabíjecí puška SIG SG 510 / STGW 57, 7,5 x 55 SWISS, použitá

Samonabíjecí puška SIG SG 510 / STGW 57, 7,5 x 55 SWISS, použitá

Samonabíjecí puška SIG SG 510 předělaná na civilní verzi z původního vojenského originálu má délku hlavně 24″, stavitelná sklopná mířidla a celou řadu dalších…
Skladem > 5 ks 23 850 Kč

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou pušku, která nevychází ze standardní konstrukce AR nebo AK, tak v této kategorii možná naleznete přesně to, po čem toužíte. V naší nabídce ostatních pušek naleznete české samonabíjecí pušky CZ BREN 2, oblíbené samonabíjecí karabiny CZ Scorpion EVO, bullpup zbraně typu Steyr AUG i řadu dalších pušek, které nevychází ze standardních platform AR nebo AK.

Samonabíjecí puška CZ BREN

V kategorii ostatních pušek tak naleznete například širokou nabídku českých samonabíjecích pušek CZ BREN 2, jejichž plně automatické adaptace jsou využívány například armádními jednotkami České republiky a Slovenské republiky. V nabídce pak máme jak 223 Rem. variantu této samonabíjecí pušky, tak i verzi v ráži 7,62 x 39. Tyto zbraně vám pak svým svým designem mohou připomenout oblíbené pušky platformy SCAR (Special Combat Assault Rifle).

Samonabíjecí puška 9mm Luger

V naší široké nabídce pušek pak samozřejmě naleznete i karabiny a samonabíjecí pušky ráže 9 mm Luger. Toto oblíbené a velmi rozšířené střelivo není určeno pouze pro pistole - samonabíjecí pušky ráže 9 mm jsou toho důkazem. Naše nabídka 9mm pušek není omezená pouze na populární samonabíjecí pušky AR-9. V kategorii ostatních pušek naleznete další oblíbené modely samonabíjecích zbraní ráže 9 mm jako jsou například české karabiny CZ Scorpion EVO 3, 9mm karabiny Ruger PC Carbine nebo německý samopal MP5 SD.