Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Ráže
8 mm Blanc (0) 9 mm PA Blanc (0)
Délka zbraně
-
Výška zbraně
-
Šířka zbraně
-
Hmotnost prázdné zbraně
-
Kategorie zbraně
C-I (od 18 let, na ohlášení PČR) (0)
Druh zbraně v CRZ
Pistole samonabíjecí (0)

Plynové pistole kat. C-I skladem Vyškov

Plynové pistole a revolvery, které byly pořízeny po 30.1.2021, kdy vešla v platnost novela o zbraních, jsou považovány za zbraň kategorie C-I. Plynovky tak bude možné zakoupit stejně jako doposud bez zbrojního průkazu (ZP) a od 18 let, ale jejich nabytí je třeba nahlásit na policii a zaevidovat v centrálním registru zbraní.

Plynové pistole a plynové zbraně

Plynové pistole, plynové revolvery a plynové zbraně obecně - zjednodušeně ,,plynovky" - jsou určeny primárně pro sebeobranu, sportovní střelbu nebo pro vystřelování akustických nábojů nebo speciálních světlic. Plynovky jsou plynové pistole a revolvery, které jsou vyrobeny jako věrné repliky uživatelsky oblíbených modelů poloautomatických zbraní, pistolí a revolverů. Pokud byste si chtěli přečíst víc o plynovkách, připravili jsme pro vás tento článek o plynových pistolích a jejich výhodách a nevýhodách.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty

Do plynových pistolí a revolverů se nabíjí speciální pepřové náboje, hlasité akustické náboje nebo náboje se zábleskem. Dle ráže zbraně se pak nejčastěji využívají náboje typu 9 mm PA Blanc (známé i jako 9 mm P.A. Knall) nebo 8 mm Blanc (8 mm P.A. Knall nebo 8 mm R.K.).

Plynové pistole 9mm

Army shop Armed má ve své nabídce plynové pistole ráže 9 mm od řady renomovaných výrobců, jako je například Ekol, Umarex nebo Atak Zoraki. V této kategorii nabízíme převážně plynovky, které využívají náboj 9 mm PA Blanc (neboli 9 mm P.A. Knall). Plynové revolvery ráže 9 mm pak nejčastěji využívají náboje typu 9 mm R Blanc, které rovněž seženete v naší sekci náboje do plynové pistole.

Devíti milimetrové plynové pistole jsou perfektní pro sebeobranu, sportovní střelbu, sběratelské účely nebo pro vystřelování akustických nábojů a speciálních světlic. Některé z modelů plynových pistolí jsou navíc extrémně skladné a bez problémů se tedy vejdou například i do kabelky. Účinnost plynové pistole se pak samozřejmě odvíjí od jejího určení a od nábojů, pro které je daná plynová zbraň určena.