Přehled zimních bund od firmy BranditM65 Giant

 

Jelikož teplým dnům už odzvonil konec, a přicházejí chladnější dny, je čas se poohlédnout po teplejším oblečení.  A takovým základem je kvalitní a teplá bunda, která jen tak neprofoukne a vydrží i nějaký déšť, nebo i sníh.

 

Takové bundy nabízí německá firma Brandit, která má ve svém portfoliu především oblečení do města, které se vzalo inspiraci ve vojenských uniformách. Dalším častým prvkem v jejich kolekcích je použití vintage stylu, což je metoda úpravy oblečení aby získalo ošoupaný a používaný vzhled.

 

M65 Standard

Jednou z nejčastěji napodobovaných části uniforem je bunda M65, která si získala svoji slávu ve válce ve Vietnamu a dodnes z ní nic neztratila.  Bunda M65 Giant má klasický střih M65, takže má spoustu šikovných kapes, ale také byla vyšperkována různými nášivkami a vintage vzhledem. Pro co největší tepelný komfort je vybavena odnímatelnou zateplenou vložkou. Tak si ji vezmete na sebe jak v zimě, tak i začátkem podzimu.

 

Pokud Vám přijde M65 Giant moc zcivilněna tak se podívejte na M65 Standart, která skoro stoprocentně odpovídá své vojenské předloze. Pokud dáváte přednost vojenské strohosti a hledáte bundu, kterou budete moci nosit povětšinu roku, díky odnímatelné zateplené vložce. Tak je M65 Standart parťák přesně pro Vás.

 

Pokud se už chystáte na zimu a hledáte čistokrevnou zimní bundu, tak se nezapomeňte podívat na  Vintage Diamond, které má také předlohu v „emšedesátpětce“ ale má teplou podšívku z umělé kožešiny. 

Vintage Diamond

A jeho vzhled byl vylepšen pomocí různých nášivek, prošití a knoflíků navíc.

Nebo nejste žádný zmrzlíci a hledáte jenom lehkou bundu ve vojenském stylu? Tak Brandit Britannia je právě pro Vás. Jistě Vás osloví svojí ležárností a neformálností.

 

 

Všechny varianty M65 od firmy Brandit jsou vyrobeny z 100% bavlny.