Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Zobrazit všechny značky
Značka nebyla nalezena
Cena
Velikost bodu
-
Barva laseru
Zelená (0) Červená (1) Zlatá (0)
Záměrný obrazec
Tečka (1) Kruh s tečkou (1) Kruh (1) Záměrný kříž (0) Bullseye (0) Volitelný (1) Záměrný kruh EOTech se dvěma tečkami (0) UH-1 (0)
Montážní rozhraní
Picatinny rail (1) Weaver rail (0) RMR (0) Bez montážního rozhraní (0) Aimpoint Acro (0) Leupold QR (0) Sauer Universal Mount (0) Tikka (0) Blaser (0)

Puškové kolimátory Sig Sauer

Sig Sauer je společnost s kořeny ve Švýcarsku a sídlem firmy ve Spojených státech, kde dnes vyrábí jedny z nejlepších střelných zbraní na světě. Její zbraně jsou bohatě zastoupeny ve výzbroji ozbrojených složek z celého světa. Obzvláště široké zastoupení má potom Sig Sauer ve výzbroji armády Spojených států, kde vyhrál mnoho kontraktů pro armádu, námořní pěchotu i speciální síly. Zbraně od firmy Sig Sauer ale nejsou dávno pouze záležitostí ozbrojených složek. Dnes je najdete v rukách špičkových sportovních střelců, lovců i běžných uživatelů, pro které je hlavní prioritou kvalita bez ochoty ke kompromisům.

Firma se zrodila v roce 1853 jako tehdejší Swiss Wagon Factory. O jednáct let později vyhrála kontrakt na 30 000 předovek Prelaz-Burnand pro švýcarské ministerstvo obrany a změnou jména na Schweizerische Industrie-Gesellschaft (Švýcarská Industriální Společnost) vznikla zkratka SIG. Roku 2014 se SIG přesunul do Newingtonu v USA, kde mají dnes novou centrálu a obří výrobní linku. Roku 2015 tak mohla společnost značně rozšířit svůj sortiment a dnes tak kromě špičkových střelných zbraní vyrábí také tlumiče, zbraňové optiky, vzduchovky a dokonce také vlastní střelivo. To vše dnes vyrábí SIG s certifikací  ISO 9001 značící špičkovou kontrolu kvality.

Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Kolimátor Romeo 4H, Sig Sauer

Kolimátor Romeo 4H, Sig Sauer

Odolný bezparalaxový kolimátor od americké firmy Sig Sauer nabízí čtyři různé záměrné obrazce, deset denních nastavení jasu (a 2 další pro použití s nočním…
Není skladem 8 980 Kč