1) Textové recenze a videorecenze (dále jen recenze), vkládejte jen k produktům, kterých se týkají. Záložka pro vložení recenze se nachází na detailu každého produktu. Obrázek pro představu je zde

 

 

 

 

 

 

2) Každý, kdo vloží recenzi, která bude splňovat všechy zde uvedené náležitosti, bude odměněn slevovým kupónem pro nákup jekéhokoliv zboží na našem army shopu ve výši:

 

 

 

- 5% pokud bude recenze pouze textová a bude mít minimálně 1000 znaků.

 

- 6% pokud bude recenze textová, bude mít minimálně 1000 znaků a 3 fotografie o rozlišení minimálně 640x480.

 

- 5% pokud bude recenze ve videoformátu - bez mluveného popisu produktu, se záběry na produkt z různých stran a úhlů. Minimální délka 1minuta.

 

- 7% pokud bude recenze ve videoformátu, se záběry na produkt z různých stran a úhlů a produkt bude okomentován, minimální délka 2 minuty.

 

 

 

 

 

 

3) Za každou recenzi dostanete jeden slevový kupón. Více recenzí = více kupónů. Slevy na kupónech se nesčítají.

 

 

 

 

 

 

4) Videorecenze se vkládají velmi jednoduše. Nejdříve nahrajete Vaše video na videoserver, jako je www.youtube.com  , nebo www.stream.cz . Poté už jen zkopírujete url adresu a vložíte jí do pole pro videorecenze, které se nachází u každého produktu na našich stránkách. Ukázka zde

 

 

 

 

 

 

5) Každá recenze je schvalována administrátorem stránek, který vám při splnění všech podmínek přidělí slevový kupón. Ten vám následně přijde na vaši e-mailovou adresu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tomto obrázku vidíte červeně zvýrazněné umístění záložky Recenze a videorecenze. Zde můžete po přihlášení vkládat vaše recenze.

 

 Umístění recenze

 

 

 

Těšíme se na vaše recenze. V naší nabídce je nyní zhruba 13000 produktů a s vaší pomocí můžeme upozornit na jejich silné a samozřejmě i slabší stránky.

 

 Váš army shop ARMED.