Dne 10. 7. 2014 se konal na střelnici Dražice historicky 1. ročník Střelecké soutěže velitele 42. mpr "Svatováclavský pohár".  Jedná se o první celoarmádní střeleckou soutěže v praktické střelbě. Střílelo se z pistole a útočné pušky na několika stanovištích, na papírové i kovové terče. Soutěžící se museli při řešení střeleckých situací samozřejmě pohybovat taktickým způsobem. Soutěže se zúčastnily týmy z 4. brigády rychlého nasazení z Žatce, Tábora, Chrudimi a Jindřichova Hradce, dále týmy Vojenské policie a ženisté. Každý soutěžící obdržel jako dárek tričko s motivem Svatováclavského poháru, které do soutěže věnovala naše firma.

 

 

 

 

Kromě samotné soutěže proběhla také prezentace produktů z našeho širokého sortimentu. Velký zájem u příslušníků armády vzbudil tréninkový systémLaser Ammo, který nabízíme jako jediní v České republice. Kromě zmíněného laserového systému byly prezentovány rovněž výrobky pro střelbu, jako jsou střelecké brýle ESS či pasivní a elektronické chrániče sluchu Peltor.

 

 

Jelikož jsme se v nedávné době stali oficiálním distributorem pro ČR taktického vybavení Warrior Assault, došlo i na prezentaci výrobků této firmy. Dále pak byly představeny balistické vesty pro skryté nošení české firmy Shark.