20.1.2018 je pražská prodejna ve Vysočanech z důvodu inventury uzevřena! Děkujeme za pochopení!
Měna: CZK EUR
Menu
Nastavení filtrů
Kategorie
Kategorie nebyla nalezena
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena

Teleskopické obušky Maxpedition

Maxpedition byl založen v roce 1988 jako malá továrna vyrábějící velmi odolné nylonové vybavení splňující vojenské specifikace. Kvalitní výrobky Maxpedition brzo dosáhly mezinárodního ohlasu a Maxpedition se stal měřítkem kvality, ke kterému se ostatní výrobci se svými batohy, pouzdry a doplňky snaží přiblížit. Hlavními znaky produktů Maxpedition je neustálý vývoj a inovace a používání nejkvalitnějších materiálů - 1000D nylon, zipy YKK, přezky Duraflex, Dupont Teflon coating a další

Maxpedition kombinuje ve svých produktech modularitu skrze PALS vazby, ergonomii, všestranost a odolnost. Navíc u většiny brašen a batohů Maxpedition naleznete speciální kapsu pro skryté nošení příruční zbraně.

více informací
Filtrovat
Pouzdro Maxpedition AGR™ DES je vhodné pro pistolové zásobníky, svítilny a jiné nástroje.
Univerzální pouzdro na baterku či obušek. Toto černé pouzdro má odnímatelnou klopu pro rychlé tasení. Vyrábí firma…
Větší pouzdro na svítilnu od značky Maxpedition. Pouzdro se hodí pro většinu svítilen na trhu. Vybavujte se kvalitním…
Malá baterka, multitool, zavírací nůž, zásobník do pistole…To jsou věci, které pojme toto šikovné foliage pouzdro na…
Větší pouzdro na svítilnu od značky Maxpedition v barvě foliage green. Pouzdro se hodí pro většinu svítilen na trhu.…

Teleskopické obušky, tyče a tonfy

 

Teleskopický obušek je výborný sebeobranný prostředek. Složený zabere minimum místa, ale po vymrštění je až 3krát delší. Pomocí obušku si můžete od útočníka držet odstup. Teleskopický obušek lze nosit skrytě a vysunout ho až v nejnutnějším případě. Pak můžete využít i momentu překvapení.

 

Nabízíme obušky od výrobců Dasta, Maxpedition a především ESP.

 

Kalené teleskopické obušky

 

 

Vyrábějí se 2 druhy teleskopických obušků - kalené a nekalené. Podle našich zkušeností je vždy lepší použít kalený teleskop. Tyto obušky jsou totiž odolnější a neohnou se. Z tohoto důvodu v naší nabídce nenaleznete žádný nekalený teleskopický obušek.

 

Teleskopy v Armedu

 

Na našem army shopu se můžete vybrat z několika rozměrů. Pro skryté nošení jsou samozřejmě vhodnější kratší obušky. Pro policejní využití jsou lepší delší teleskopické obušky. Podívejte se také na speciální pouzdra na teleskopické obušky. Mnoho lidí možná neví, že lze dokoupit mnoho příslušenství na teleskopické obušky.