Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Rozdělení dle pohlaví
Materiál
Bavlna (0) Nylon (0) Merino (0) Moira (0) Elastan (0) Spandex (0) Merino vlna (1)
Barva
Bílá (0) Bílá / Černá (0) Darkcamo (0) Darkcamo / Černá (0) FDE (5) Flecktarn (0) Khaki (0) Navy (0) Olivová (5) Urban (0)
Velikost
S (3) M (3) L (3) XL (3) XXL (0) 2XL (3) 3XL (0) 4XL (0) 5XL (0)
Štítky
Akce

Vojenské trenýrky, army spodní prádlo 4M

4M SYSTEMS a.s. se zabývá návrhem, výrobou a prodejem taktického vybavení pro ozbrojené složky, jako jsou armáda, policie, celní správa, vězeňská služba, pohraniční stráž atd.

Společnost vznikla v roce 2015 s cílem poskytovat nejlepší možné služby a výrobky svým zákazníkům, kteří jsou profesionály v oblasti obrany a bezpečnosti státu. Know-how 4M SYSTEMS je založeno na rozsáhlých a dlouhodobých zkušenostech členů týmu. Naleznete u nich bývalé příslušníky speciálních a zásahových jednotek Armády ČR a Policie ČR, pracovníky s léty zkušeností v oblasti textilu pro speciální účely nebo inspektory kvality se zkušenostmi ze zahraničí. Firma se snaží prohlubovat spolupráci přímo s konečnými uživateli výrobků a vycházet vstříc jejich požadavkům, které vznikají na základě stále se měnících zkušeností z každodenní služby.

Jako součást skupiny CZ Group je sesterskou společností České zbrojovky a.s., a jejich výrobky tak doplňují ruční zbraně značky CZ.

Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
-30%
Sleva
Funkční zásahové boxerky FD Merino, 4M

Funkční zásahové boxerky FD Merino, 4M

Funkční boxerky CZ 4M Merino Wool FD jsou primárně navrženy pro zásahové týmy a pořádkové jednotky. Díky jedinečným vlastnostem nejjemnějších vlněných…
1 varianta skladem od 1 183 Kč