Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu

Armed podporuje protipytlácké hlídky v NP Leuser na Sumatře

Armed

Takové projekty se prostě musí podporovat. Ochrana a záchrana kriticky ohrožených tygrů sumaterských a levhartů Diardových v části NP Leuser na Sumatře.

Armed podporuje protipytlácké hlídky v NP Leuser na Sumatře

ARMED podporuje Občanské sdružení Prales dětem

ARMED je přední český obchod s vybavením pro přežití v přírodě i ve městě. Asi proto nás neustále někdo oslovuje s naprosto "unikátními" projekty a chce po nás sponzorské dary. Což samozřejmě obykle odmítáme. Výjimkou jsou zajímavé projekty, a pokud za nimi stojí navíc zajímaví lidé, má projekt větší šanci, že ho podpoříme. Takto už jsme podpořili několik sdružení, ať už se jednalo o dětské tábory, výzkum účinků pepřových sprejů, nebo cestu na kolech pro Střední Americe.

jak to začalo?

V listopadu roku 2013 mi přistál od kolegy Ivana v e-mailu návrh spolupráce s protipytláckou hlídkou na ochranu tygrů a levhartů Green Patroli v indonézské Sumatře. Tak to už zní dostatečně zajímavě, abychom o tom alespoň začali přemýšlet.

cíl spolupráce

Brzo proběhlo setkání s předsedou OS Prales dětem Milanem Jeglíkem, jehož výsledkem byla dohoda na podpoře na vybavení protipytláckých hlídek Green Patroli našimi produkty. Cílem této spolupráce je ochrana a záchrana kriticky ohrožených tygrů sumaterských a levhartů Diardových v části NP Leuser na Sumatře.

zajímavé projekty a odhodlané lidi rádi podpoříme

Jsme rádi, že můžeme podpořit takto zapálené lidi, kteří o pomoci přírodě pouze nežvaní, ani toto téma nevyužívají k vlastnímu prospěchu, ale prostě seženou vybavení, nasednou na letadlo a odletí do tramtárie chránit tygra sumaterského.

O tom, jak probíhá reálná činnost na místě se můžete podívat na stránkách www.pralesdetem.cz a Facebooku Green Life. Najdete zde pravidelné zprávy i fotky ze Sumatry.

Za ARMED přeji Green Life hodně štěstí a mnoho sil.

 

Pavel Zendulka
jednatel
ARMED.cz

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku