Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Barva
Coal (0) Coyote (1) Dark Blue (0) Double Tap (0) Kangaroo (0) Olivová (0) Python (0) Sandstone (0) Shadow Grey (1) Storm (0)
Objem batohu
-
Materiál
Nylon (0) Cordura® (1) Balistický nylon (0) 500D Nylon (0) 840D Nylon (0) 1000D Nylon (0) 1050D Nylon (0) Trojitá polyuretanová úprava (0) Teflonová úprava (0)
Vlastnosti batohu
MOLLE (0) Voděodolný (0) Kapsa na hydropack (0) Zipy YKK (1) CCW prostor pro skryté nošení zbraně (1) Přihrádka na notebook (0) VELCRO panel (0) Teflonová membrána (0) Nastavitelné ramenní popruhy (0) Polstrované ramenní popruhy (0)
Hmotnost
-
Výška
-
Šířka
-
Hloubka
-

Taktické batohy přes rameno Helikon

Polská firma Helikon Tex se dostala do podvědomí zákazníků zejména pro své cenově dostupné uniformy ve vzoru Multicam. Přesněji Camogrom, jelikož Helikon neměl licenci na značkové jméno Multicam. Proslavení firmy Helikon určitě prospěla spolupráce s polskou speciální jednotkou Grom (odtud Camogrom). Helikon ovšem vyrábí i jiné maskovací vzory než Multicam a také jiné produkty než jen uniformy. Helikon dále vyrábí funkční bundy, fleecové mikiny, rukavice, kalhoty, chest-rigy, batohy, sumky a další doplňky a to vše za nízké ceny oproti konkurenci.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Batoh přes rameno EDC SLING® - Cordura®, 6,5 L, Helikon

Batoh přes rameno EDC SLING® - Cordura®, 6,5 L, Helikon

Minimalistický batoh přes jedno rameno Helikon EDC Sling® je díky svému nízkému profilu vhodný pro krátké výlety nebo městské operace. Nabídne modulární…
8x
2 varianty skladem od 1 549 Kč

Batohy přes jedno rameno

Vojenské batohy přes rameno představují novinku na trhu. Nosí se stejným způsobem jako normální batohy, ale pouze přes jedno rameno. Batohy přes jedno rameno jsou pak čato speciálně vybaveny pro umožnění skrytého nošení zbraně. Větší batohy jsou často ještě opatřeny bočním popruhem, který zabraňuje nepříjemnému plavání na zádech. Díky použití pouze jednoho popruhu je možné batoh pohodlně přetočit na prsa bez nutnosti sundavat batoh ze zad. Pokud jste levák, mohla by Vás zajímat řada S-Type, která je vyráběna přímo Vám na míru.

Procházejte městem s batohem prvotřídní vojenské kvality.