Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Ráže
12/76 (0) 12/70 (1) 12/63,5 (0) 12/67,5 (0) 16/70 (0) 12GA (1) 20/70 (0) 16/67 (0) 20/76 (0) 12/65 (0)
Průměr broku
-
Provedení střely
Slug (0)

Brokové střelivo Hornady

Celým názvem Hornady Manufacturing Company je americký výrobce střeliva a komponentů k přebíjení sídlící v Grand Islandu v Nebrasce. Firmu v roce 1949 založil Joyce Hornady. Po jeho tragickém úmrtí při pádu letadla převzal kormidlo společnosti jeho syn Steve Hornady, který ji řídí dodnes. 

Přesné, smrtící, spolehlivé.  To jsou ambice, které si firma Hornady dala do sloganu. Kontrola kvality na jejich výrobních linkách nemá u jiných výrobců obdoby. Sebemenší pochybnost o kvalitě každého jednoho náboje znamená odstavení výrobku a pečlivou kontrolu.  Pokud se někde zeptáte na střelivo od Hornady, s největší pravděpodobností narazíte na jejich registrované modely. Výrobce vzal běžné druhy střeliva a posunul je jedinečným technologickým postupem na novou úroveň. . Pokud máte vysoké nároky na střelivo pro lovecké nebo sebeobranné účely, modely střeliva FTX® XTP® jsou unikátní alternativou pro běžné jacketed hollow point (JHP). Model HAP® je pak ideální volbou pro sportovní střelce.

Střelivo Hornady je jeden z mála výrobců, jehož produkty bez kompromisu uspokojí kohokoliv, kdo požaduje stoprocentní kvalitu.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Brokové náboje 12 GA Buckshots Critical Defense, 10 ks, Hornady

Brokové náboje 12 GA Buckshots Critical Defense, 10 ks, Hornady

Kvalitní brokové náboje Hornady 12 GA Buckshot Critical Defense ráže 12 GA, které jsou určeny pro pumpovací i samonabíjecí brokovnice. Náboje obsahují 8…
Není skladem 490 Kč
ROZDÍL MEZI STŘELIVEM A NÁBOJI

Často se setkáváme s různými pojmy pro to co hledáme. Někde narazíme na zbraně a náboje, jinde zase na zbraně a střelivo. Pojďme si ujasnit co znamená co: 

  • střelivo - termín zahrnující jak náboje do ručních palných zbraní, tak jejich komponenty jako např. zápalky nebo výmětnou náplň nebo střely, nejedná-li se o munici. 
  • náboje - zhotovené celky určené pro střelbu z palných zbraní. Obvykle se skládají ze střely, nábojnice, výmětné náplně a zápalky. 
  • munice - výraz zahrnující vojenské prostředky pro vedení boje vyjma střeliva. Pod tento pojem spadají např. miny, granáty, torpéda nebo letecké pumy.

Nehledě na to jestli hledáte zbraně a náboje, nebo střelivo, v Armedu najdete široký výběr různých značek a ráží.