Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Barva
Camo (0) Navy blue (0) Olivová (0) PL woodland (0) PenCott WildWood (0) Shadow Grey (0) Taiga Green (0) US woodland (0) Zelená (1) Černá (0)
Rozměry plachty
2x2,5 m (0) 2x3 m (0) 2,2x3 m (0) 3x4 m (0)

Maskovací celty a zelené plachty Amazonas

Hledáte celtu nebo plachtu pro postavení provizorního přístřešku, střechy pro posezení s přáteli nebo plachtu na provizorní ale spolehlivé přikrytí auta? Podívejte se na naši nabídku celt a plachet, které vám pomohou přečkat špatné počasí. V nabídce Armed naleznete řadu vysoce univerzálních celt a plachet v různých velikostech a barvách - zelené plachty, maskáčové plachty nebo černé plachty. Ať už hledáte plachtu na zakrytí dříví nebo nepromokavou vojenskou celtu na postavení přístřešku či střechy nad váš hamak, u nás na Armed.cz si určitě vyberete!

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Celta Wing, Amazonas

Celta Wing, Amazonas

Tato celta od značky Amazonas vám umožní postavit jednoduchý přístřešek a poskytne vám tak potřebnou ochranu proti všem přírodním živlům, se kterými se můžete…
Není skladem 3 049 Kč

Plachta

Zatímco celty jsou již v základu určeny pro stavbu přístřešku, plachta bývá primárně určena k zakrytí nákladu, hromady dříví, kola nebo třeba auta. Samozřejmě, i vojenská plachta může v případě potřeby posloužit ke stavbě improvizovaného přístřešku. Při výběru plachty je nutné vybírat podle velikosti a materiálu, což jsou dva nejdůležitější parametry plachet. Na Armedu najdete jak látkové vojenské a maskovací plachty, tak kamuflážové (maskáčové) plachty ze syntetiky.

Celty

Celty, jak už bylo zmíněno, slouží k stavbě provizorního přístřešku. K tomuto účelu jsou vybaveny průvleky na šňůry a někdy také druky pro spojení několika celt dohromady. Nejobvyklejší přístřešek je ve tvaru A, k jeho postavení by se vám mohly hodit gumicuky nebo padáková šňůra.

K pohodlnému nocování v přírodě vám také poslouží houpací sítě - hamaky, ke kterým je plachta perfektní doplněk na přespávání!