V předvánočním čase upravujeme otevírací dobu našich prodejen. Informace o změnách a delší lhůtě pro výměnu zboží naleznete v článku.
Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů

Dálkoměry skladem Brno

Dálkoměry jsou speciální optické přístroje určené pro měření vzdálenosti od pozorovatele k zaměřenému objektu, který z principu musí být netransparentní. Dálkoměry jsou tak často používány v různých odvětvích jako je například lov, sportovní střelba, lukostřelba, topografie, průmyslová měření nebo pro celou řadu dalších taktických využití.

V nabídce máme například kvalitní dálkoměry od renomovaného amerického specialisty na optická zařízení Vortex. Můžete si tak vybrat mezi monokulárními dálkoměry, které jsou určené pro pozorování a měření jedním okem, nebo binokulárními přístroji pro měření vzdálenosti. V nabídce máme jak dálkoměry pro méně náročné uživatelé, kteří si vystačí se spolehlivým měřením na vzdálenost do 1000 yardů (914 m), tak i dálkoměry pro ty nejnáročnější pozorovatele, kteří potřebují spolehlivě odměřovat až na vzdálenost 4000-5000 yardů (36574572 metrů).

Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty