Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu

Dlouhé samonabíjecí malorážky Savage Arms

Savage Arms je americký výrobce zbraní sídlící ve státě Massachusetts. Firma Savage Arms patří mezi ty nejznámější a největší výrobce dlouhých zbraní na světě - ať už pušek nebo malorážek - a jejich zbraně si díky své nadstandardní přesnosti a vysoké spolehlivosti našly oblibu mezi lovci, myslivci, bezpečnostními jednotkami a sportovními střelci. V naší nabídce těchto vysoce kvalitních zbraní od společnosti Savage Arms pak nejčastěji naleznete dlouhé opakovací malorážky, dlouhé samonabíjecí malorážky i dlouhé opakovací pušky velkých ráží.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Samonabíjecí malorážka Savage Arms 64F Takedown, 22 LR, 16,5"

Samonabíjecí malorážka Savage Arms 64F Takedown, 22 LR, 16,5"

Set rozkládací samonabíjecí malorážky s praktickým přenosným pouzdrem od americké firmy Savage Arms. Zbraň jde díky důmyslnému mechanismu rozložit na dvě…
Není skladem 9 800 Kč

dlouhé Samonabíjecí malorážky

Naše nabídka samonabíjecích malorážek je zaměřena zejména na sportovní a taktické využití. Právě proto jsou u nás k dostání malorážky společností Marlin, Ruger, Remington a Hammerli. Kromě malorážek platformy AR15 pak u nás naleznete i poloautomatické malorážky Kriss Vector nebo CZUB Scorpion EVO 3. Jak vidíte, samonabíjecí malorážky jsou vskutku vzhledově povedenými zbraněmi.

Samonabíjecí dlouhé malorážky využívají k zásobování odnímatelný schránkový zásobník. Střelivem pro samonabíjecí malorážky jsou malorážkové kulové náboje s okrajovým zápalem. Nejčastěji využívaná malorážková ráže pro samonabíjecí zbraně je .22 LR.

Při nákupu je dobré zvážit, zda na pušku budete chtít instalovat optické zaměřovače či další doplňky. O možnosti instalace doplňků a jejich dostupnosti se ideálně přesvědčte předem.

Malorážkové pušky AR15

Oproti dospělým klonům v puškových rážích, které v případě pušek AR 15 pracují na pístovém či plynovém mechanismu, jsou samonabíjecí malorážky AR-15 konstruovány na principu dynamického závěru.