Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu

Potraviny a potřeby pro vaření v přírodě Relags

Relags je německý výrobce, distributor a velkoprodejce outdoorového vybavení a doplňků. Společnost Relags tak nabízí široké množství doplňků pro turisty a outdoorové nadšence. V naší nabídce produktů Relags tak například naleznete vojenské petrolejové lampy, army peněženky, outdoorová pouzdra, podpalovače nebo například palivo do vařiče.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Líh do vařiče Methylated, 1L

Líh do vařiče Methylated, 1L

Metylovaný líh který se skládá z 94 % etylalkoholu, který je uložen v plastové lahvi (PE-HD) a uzavřen uzávěrem s dětskou pojistkou.
Není skladem 190 Kč

MRE

Zkratka MRE značí (Meal Ready To Eat / jídlo připravené ke konzumaci) a jedná se o vojenské potravinové dávky, které mívají zpravidla dostatečnou energetickou hodnotu pro to, aby člověka udržely na nohách i při velké fyzické zátěži. Zcela klasickým případem jsou výrobky polské firmy Arpol, která vyrábí nepřeberné množství potravinových dávek, konzerv a dalšího trvanlivého jídla do přířody. Můžete zde ovšem najít třeba i populární a velice chutná jídla od firmy Adventure Menu, která na výletě stačí pouze ohřát.

Na ohni i bez něj

V této sekci najdete i celou řadu kvalitního outdoorového nádobí a outdoorových vařičů od známých jmen jako jsou firmy Helikon, Mil-Tec, BCB, Meva a Savotta. Můžete si tak oheň bezpečně rozdělat i v přírodě, nebo můžete využít i možnosti bezplamenného ohřevu, který nabízíme u celé řady balíčků s outdoorovou a vojenskou stravou.