Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu

Náhradní dily pro pistole Glock Apex Tactical

Americká společnost Apex Tactical Specialties, která sídlí v Arizoně, je přední výrobce špičkových náhradních dílů a součástek pro pistole a revolvery. Škála značek a modelů zbraní, pro které firma nyvrhuje a vyrábí díly se pak neustále rozšiřuje. Firma se specializuje především spoušťové mechanismy krátkých ručních zbraní a další sady, avšak v jejich nabídce naleznete takřka jakékoliv díly na krátké zbraně, od pojistek, přes prodloužené patky zásobníku až po hlavně zbraní.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Kompletní spoušť Enhancement Kit pro Glock Gen 5, Apex Tactical

Kompletní spoušť Enhancement Kit pro Glock Gen 5, Apex Tactical

Špičková spoušť Apex je nyní dostupná i pro pistole Glock 5. generace. Kompletní kit se skládá ze sestavy spouště (spoušť s integrovanou pojistkou a…
Není skladem 6 109 Kč

Jsme jedním z partnerů výhradního dovozce Glock pro ČR, proto věřte, že produkty známe a umíme vám hodnotně poradit. Pokud máte jakýkoli dotaz, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu zbrane@armed.cz.

Samonabíjecí pistole Glock jsou oblíbené jak mezi civilními střelci, tak zejména mezi ozbrojenými složkami napříč celým světem. Se stále se zvyšující popularitou střeleckého sportu došlo ve sféře ladění zbraní a produkce sportovních zbraní právě i na služebně osvědčené Glocky. Zejména pro svou spolehlivost a odolnost se stále častěji vyskytují v rukách sportovců jak na profesionální, tak amatérské úrovni.

Pokud i vy toužíte po výměně dílů na vašem Glocku, obraťte se na nás. Jsme schopni kvalitně poradit a také doplňky či náhradní díly odborně nainstalovat. Pro další dotazy nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu zbrane@armed.cz.