V předvánočním čase upravujeme otevírací dobu našich prodejen. Informace o změnách a delší lhůtě pro výměnu zboží naleznete v článku.
Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Rozdělení dle pohlaví
Pánské (0) Dámské (0)
Barva
Bílá (0) Coyote (0) PenCott GreenZone (0) Pencott Snowdrift (0) US woodland (0) Černá (0)
Materiál
Nylon (0) Cordura® (0) Guma (0) VersaStretch tkanina (0) Hliník (0) Hořčík (0)
Velikost
M (0) L (0) XL (0)

Nesmeky skladem Tábor

Chystáte se na hory? Je venku ledovka? Předejděte nežádoucím úrazům a pořiďte si nesmeky na boty nebo mačky z Armedu. Takovéto protiskluzové návleky vám totiž pomohou udržet se na nohách i na klouzavém terénu, jako je led nebo namrzlý sníh.

Nesmeky na boty a mačky ovšem nevyužijí pouze vysokohorští sportovci. Využije je naopak každý, kdo hledá praktického pomocníka do zimního období. Důmyslná konstrukce nesmeků na boty zaručuje stabilní a bezpečnou chůzi na zledovatělém povrchu a sněhu. Využijí je tedy jak turisti, tak i pracovníci, sportovci, děti nebo důchodci.

Avšak, základem všeho jsou, jako vždy, kvalitní boty. Pokud tedy kromě samotných protiskluzových návleků sháníte i samotnou kvalitní taktickou obuv do každého počasí, podívejte se na naše vojenské a taktické boty.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty

nesmeky na boty

Komu už se stal úraz na ledě, jistě nám dá za pravdu, že to není nic příjemného. Nechtěným úrazům z důvodu uklouznutí můžete předejít pomocí nesmeků, které si jednoduše připevníte na vaši obuv. Nesmeky jsou v podstatě speciální návleky na podrážku boty, které mají malé kovové hroty. Vhodné jsou zejména pro děti, důchodce nebo osoby se sníženou pohyblivostí. Využít je ale může prakticky kdokoli, kdo chce předejít nežádoucím úrazům na neupraveném chodníku nebo se potřebuje pohybovat jistěji na kluzkém terénu.

Mačky

Mačky jsou určeny spíše pro horskou turistiku a do náročného terénu, kdy potřebujete opravdovou stabilitu a nevadí vám vyšší podrážka a vyčnívající kovové hroty.