Tábor | 1 ks po objednání dne 26. 04. 12:00 - 17:00 |
Praha 9 | 1 ks zítra 10:00 - 18:00 |
Brno | 1 ks po objednání dne 26. 04. 10:00 - 18:00 |
Plzeň | 1 ks po objednání dne 26. 04. 12:00 - 17:00 |
Pardubice | 1 ks po objednání dne 26. 04. 10:00 - 13:00 13:30 - 17:00 |
Vyškov | 1 ks po objednání dne 26. 04. 12:00 - 16:00 |
S rozměry pouhých 4,52 x 2,92 x 2,92 cm a hmotností necelých 38 g je kolimátor HE407C nejmenším kolimátor v nabídce. Velmi zajímavá volba pro vaší pistoli.
Tyto skvělé vlastnosti podtrhne vynikající dílenské zpracování.
Kolimátory HOLOSUN vybavené solárním panelem umožňují automaticky regulovat osnovu kolimátoru v závislosti na světelných podmínkách (Režim solárního panelu). Za dostatečných světelných podmínek je osnova napájena čistě ze solárního panelu.
Pokud světelné podmínky nejsou dostatečné, kolimátor automaticky přejde na baterii CR2032.
Režim solárního panelu lze vypnout.
Každý z kolimátorů HOLOSUN je vybaven řídící elektronikou s integrovanou pamětí uchovávající poslední nastavení před vypnutím.
Funkce automatického vypnutí je továrně nastavena na 10 min. Pokud bude kolimátor v nečinnosti, automaticky se vypne. Po sebemenším pohybu se kolimátor automaticky zapne do původního stavu před vypnutím.
Kolimátor lze vypnout ručně, v tomto případě nebude senzor pohybu aktivní.
Baterie je skrytě umístěná v základně kolimátoru. Žádné další překážky v podobě velkých a neforemných pouzder baterie na těle kolimátoru.
Kolimátory Holosun najdou uplatnění na všech typů palných zbraní. Použít je lze od pistolí, samonabíjecích kulovnic, brokovnic až po lovecké zbraně velkých ráží 9,5×73.
Kolimátory HOLOSUN jsou kompatibilní s přístroji pro noční vidění. Pro případ použití nočního vidění je kolimátor vybaveny dvěmi úrovněmi intensity, které nejsou v běžném prostředí lidským okem viditelné. Jedná se o první a druhý stupeň jasu, který je kompatibilní s NV.
Kolimátory Holosun jsou dodávany s dvěmi montážemi kompatibilní s Picatinny/ Weaver.
Model HS407C je standardně dodáván s montáží Picatinny/ Weaver, kterou lze osadit na rail puškohledu nebo útočné pušky. Kolimátor je kompatibilní s RMR adaptérem pro danou značku pistole (není součástí dodávky). Stačí demontovat montáž pro Picatinny/weaver a osadit RMR adaptér, který umožní montáž na závěr pistole.
Kolimátory HOLOSUN jsou konstruovány bez paralaxy. Střelec se nemusí při střelbě dívat v ose optiky, tak jako při střelbě s otevřenými mířidly. Tato výhoda nabízí střelci okamžitou pohotovost. Stačí překrýt cíl osnovou a odmáčknout spoušť.
Tuto výhodu ocení především myslivci a střelci při taktických disciplínách.
Kolimátor odolá rázu o síle 1000 G, což je ekvivalent ráže 9,5×73 (.375 weatherby).
Perfektně jej využijete také na loveckých a sportovních rážích včetně brokovnice.
Součástí balení je kolimátor, nástroj šroubováku (torx), nástroj pro vysunutí slotu baterie, mikroutěrka a český návod.
Upozorňujeme, že:
Český návod
Ke kolimátoru dostanete český návod popisující:
Katalogové číslo | HE407C-GR |
---|---|
EAN | 605930624977 |
Výrobce | Holosun |
Barva | Černá |
Záměrný obrazec | Tečka |
Velikost bodu | 2 MOA |
Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Produkt Otevřený micro kolimátor Holosun HE407C Elite je skladem . Získejte ho za cenu 8 290 Kč s DPH.
Podívejte se i na další produkty značky Holosun či vybírejte z kategorií: