Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Cena
Typ nože
Zavírací (1) Nůž s pevnou čepelí (0) Multifunkční (0) Lovecký (0)
Typ ostří
Hladké (1) Kombinované (0)
Typ čepele
Tanto (0) Drop Point (0) Spear Point (0) S pilou (0)
Materiál čepele
Uhlíková ocel 1055 (0) 440C (0) 52100 High Carbon (0) CPM-S35VN (0) German D2 Steel with Black Powder Coating (0) SK-5 High Carbon (0) SK-5 with Black Tuff-Ex™ Finish (0) 4116 Stainless (0) AUS 8A (0) SK-5 (0)
Materiál
Ocel (0) Nerezová ocel (0)
Délka čepele
-
Délka rukojeti
-
Hmotnost
-
Barva
Hnědá (0) Stříbrná (0) Zelená (0) polní zelená (0) Černá (0) Černá + stříbrná (0) Šedá (0)

Outdoorové nože a nože na přežití Spyderco

Od doby kdy vstoupilo Spyderco na světový trh s noži, bylo zřejmé, že jsou odlišné, výstřední nebo snad až extravagantní. Díky pokrokovému smýšlení, za hranicemi stanovených bariér ve výrobě nožů, nabízí tato firma jedinečné nože. Charakteristické vlastnosti pro výrobky značky Spyderco jsou vysoká kvalita zpracování, poctivé materiály, spolehlivost a v neposlední řadě osobitý design, který má jediný účel a tím je ergonomický komfort a maximální výkon.

Tyto vlastnosti je nutno stále prověřovat a pro tyto účely slouží testovací zařízení. U nožů se testuje odolnost proti korozi, kvalita čepele, síla potřebná pro otevření a zavření nože, také se zde provádí množství tlakových testů a testy kalení oceli. Dále se toto zařízení věnuje zvyšování kvality a zvýšení výkonu použitých druhů ocelí a ostatních materiálů použitých při výrobě nožů.

Pokud hledáte kvalitní zavírací nůž, který vám bude dlouho sloužit, pak kapesní nože Spyderco jsou rozhodně skvělá volba.

Doporučuje armyshop Armed.

Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Zavírací nůž Dragonfly 2 Salt Lockback, Spyderco

Zavírací nůž Dragonfly 2 Salt Lockback, Spyderco

Spyderco Dragonfly 2 Salt je v novém kabátu s čepelí H-1. To, co dělá z nože Dragonfly bestseller, je jeho středně velká čepel, ergonomická rukojeť s klínem na…
Není skladem 3 090 Kč