Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Zobrazit všechny značky
Značka nebyla nalezena
Cena
Barva
Adaptive Green (0) Camo (0) Coyote (0) Foliage green (0) Jungle green (0) Khaki (0) Lunar (0) MTP (0) Modrá (0) Night (0)
Materiál
Bavlna (0) Polyester (0) Merino (1) Vlna (0) Fleece (0) Elastan (0) Spandex (0) Teflonová úprava (0) Akryl (0) Polyakryl (0)
Velikost
S (0) M (0) L (0) S/M (0) L/XL (0) Univerzální (1)
Rozdělení dle pohlaví
Období
Vlastnosti
Univerzální velikost (0) Elastické (0) Thinsulate™ zateplení (0) Rychloschnoucí (0) Teflonová membrána (0) Voděodolná (0)

Vojenské a army zimní čepice O.T.T.

V projektu O.T.T. (OBOS TACTICOOL TECHNOLOGY), zúročují instruktoři střelecké školy OBOS.cz léta zkušeností nasbíraných, jak při službě v ozbrojených složkách, tak i při střeleckém a taktickém výcviku. Cílem projektu je dodat na trh inovativní materiál vysoké kvality, který bude uživatelům nápomocen při plnění náročných úkolů. Pří vývoji produktů a jejich následném testování je kladen důraz především na uživatelskou jednoduchost a odolnost při použití v těžkých služebních podmínkách. Další z priorit projektu O.T.T., je spolupracovat především s českými výrobci a využít tak potenciál tuzemské výroby.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Zimní čepice Merino AČR, O.T.T.

Zimní čepice Merino AČR, O.T.T.

Zimní čepice české výroby s motivem AČR se dobře hodí uniformě vz.95. Díky správnému poměru Merino vlny a vlákna Polycolon je čepice příjemná na…
10x
Skladem 3 ks 539 Kč

Potřebujete zimní čepici? Na Armedu máte z čeho vybírat. Vybrat si můžete z lehkých čepic i vojenských beranic a zvolit si tak pokrývku hlavy dle počasí a potřeby. Pletená čepice z merino vlny nebo beranice je ideální do velkého mrazu. V naší nabídce naleznete slušivé a dobře padnoucí čepice vhodné do lesa i do přírody, na sport i na běžné denní nošení.