V předvánočním čase upravujeme otevírací dobu našich prodejen. Informace o změnách a delší lhůtě pro výměnu zboží naleznete v článku.
Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu

Čepice zdarma k nákupu 5.11 Tactical

Nakupte výrobky od značky 5.11 a získejte kšiltovku zdarma. Přečtěte si, co je potřeba udělat pro získání téhle parádní kšiltovky. Máme jen omezený počet kusů!

Čepice zdarma k nákupu 5.11 Tactical
Jak na to?
  1. Vyberte si jakýkoli produkt od značky 5.11 Tactical.
  2. Minimální hodnota objednávky musí být 2000 Kč - přidat můžete i produkty od jiných značek, ale alespoň 1 kus od 5.11 Tactical.
  3. Do poznámky k objednávce napište "čepice".
  4. Dokončete objednávku. Objednávku si vyzvedněte na prodejně, jiném výdejním místě nebo nechte poslat domů.

Máme omezený počet čepic zdarma, tak neváhejte! Kdo dřív přijde, ten dřív nosí.

Špičkové taktické vybavení od 5.11

Americká značka "5.11  Tactical" byla založena v americkém státě Kalifornie horolezcem Royalem Robbinsem. Robbins si při zdolávání nejvyšší hory USA všímal, že kalhoty, které má na sobě, nejsou zcela vhodné při takové extrémní činnosti, jakou je lezení. Rozhodl se, že vyrobí kalhoty, které budou maximálně odolné a funkční. Psal se rok 1968, kdy začal Robbins vyrábět kalhoty s označením "5.11".

Název "5.11" pochází z nejvyšší úrovně obtížnosti horolezectví, která byla uvedena v Yosemitském desítkovém systému v Yosemitském národním parku, který vyvinul Robbins v padesátých letech minulého století. 

V roce 2003 získala značka nynější podobu. Ta se nyní soustředí nejen na horolezce a outdoor, ale své produkty dodává i FBI, armádě, policii, hasičům, záchranářům, pobřežní stráži, horské službě a dalším složkám po celém světě. Výcviková akademie FBI spolupracuje se značkou "5.11" od roku 1992, kdy začala používat jejich kalhoty při tréninku svých agentů.

V sortimentu 5.11 Tactical dnes najdete kromě oblečení také outdoorovétaktické vybavení, nože nebo obuv.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku