Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu

Zdravotnické potřeby Z-MEDICA

Americká společnost Z-Medica byla založena v roce 2002 vesmírným programovým inženýrem Frankem Hurseyem. Ten objevil nové hemostatické činidlo. Nové a revoluční výrobky nahradily původní zeolitové granulované produkty. Z-Medica udržuje přední náskok hemostatických inovací oceňovaných zdravotnickými, vládními, vojenskými, vzdělávacími, institucionálními a donucovacími trhy.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Bojová gáza QuikClot®  Z-Fold s homeostatikem, skládaná, Z-MEDICA

Bojová gáza QuikClot® Z-Fold s homeostatikem, skládaná, Z-MEDICA

Quikclot Combat Gauze Z-Fold je prostředek k dočasnému stavění tepenných krvácení. Je to sterilní, netkaný obvaz impregnovaný kaolinem. Obvaz je Z-Fold, tedy…
1x
Není skladem Cena na dotaz

Lékárničky

Výhody již sestavené sady jistě netřeba připomínat. Je to jednodušší a všechno je v zakoupeném balíčku nebo krabičce úhledně srovnané. Stačí jen lékárničku sbalit a v případě nutnosti použít.

Zdravotnické pomůcky

Sestavovat si sám svou lékárničku má také své kouzlo, ale vyžaduje to hlubší znalost problematiky první pomoci. Pokud se pro to však rozhodnete, naleznete u nás vše potřebné. Máme v nabídce kvalitní a velice praktická zdravotnická pouzdra, která je možné připevnit na vojenský batoh nebo nosič plátů. V nabídce Armedu naleznete i speciální zdravotnické potřeby, kterými můžete standardní výbavu vaší lékárničky doplnit. Jedná se například o dlahy nebo turnikety.