Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Zobrazit všechny značky
Značka nebyla nalezena
Cena
Ráže
22 LR (0)
Délka hlavně
-
Druh zbraně v CRZ
Malorážka samonabíjecí (0)
Kategorie zbraně
B (zbrojní průkaz a nákupní povolení) (0)

Dlouhé samonabíjecí malorážky sklademPlzeň

Dlouhé samonabíjecí malorážkové pušky jsou dnes velmi oblíbenou alternativou k jejich plnohodnotným klonům. Největšího úspěchu se dostává nejrůznějším adaptacím malorážkových klonů pušek AR 15 . Nabízejí totiž velmi podobné - mnohdy naprosto totožné - ovládací prvky, a tak jsou stejně jako malorážkové pistolové klony sportovních devítek vhodné pro nácvik první rány, ale také například pro nácvik řešení závad během závodu. Své nesporné využití najdou ale také jako hobby zbraně či jako zbraně pro výuku střelby. V naší nabídce dlouhých samonabíjecích malorážek pak naleznete i jiné poloautomatické klony známých pušek a samopalů, jako jsou Kriss Vector nebo CZUB Scorpion EVO 3.

Samonabíjecí malorážky obecně, ať už dlouhé či krátké, jsou skvělými a spolehlivými zbraněmi a to zejména pokud je o ně náležitě postaráno. Na našem blogu je o problematice spolehlivosti samonabíjecích malorážek napsán článek.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty

dlouhé Samonabíjecí malorážky

Naše nabídka samonabíjecích malorážek je zaměřena zejména na sportovní a taktické využití. Právě proto jsou u nás k dostání malorážky společností Marlin, Ruger, Remington a Hammerli. Kromě malorážek platformy AR15 pak u nás naleznete i poloautomatické malorážky Kriss Vector nebo CZUB Scorpion EVO 3. Jak vidíte, samonabíjecí malorážky jsou vskutku vzhledově povedenými zbraněmi.

Samonabíjecí dlouhé malorážky využívají k zásobování odnímatelný schránkový zásobník. Střelivem pro samonabíjecí malorážky jsou malorážkové kulové náboje s okrajovým zápalem. Nejčastěji využívaná malorážková ráže pro samonabíjecí zbraně je .22 LR.

Při nákupu je dobré zvážit, zda na pušku budete chtít instalovat optické zaměřovače či další doplňky. O možnosti instalace doplňků a jejich dostupnosti se ideálně přesvědčte předem.

Malorážkové pušky AR15

Oproti dospělým klonům v puškových rážích, které v případě pušek AR 15 pracují na pístovém či plynovém mechanismu, jsou samonabíjecí malorážky AR-15 konstruovány na principu dynamického závěru.