Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Princip funkce
Manuál (0) CO2 (0)
Délka
Krátká (0)
Vzor
CZ (0) Sig (0) Walther (0) 1911 (0) M45 (0) Desert Eagle (0) Baby Eagle (0) Taurus (0) Beretta (0)

Airsoft zbraně skladem Vyškov

V Armedu nabízíme airsoftové pistole, revolvery, brokovnice a pušky od renomovaných značek jako UMAREX, ASG a dalších. Nabízíme věrné airsoftové repliky oblíbených modelů krátkých i dlouhých zbraní. V naší nabídce naleznete jak plynové airsoft zbraně tak manuální airsoftové zbraně. K veškerým nabízeným modelům u nás naleznete i hnací plyn v lahvi nebo C02 bombičky, náhradní pružiny a další příslušenství. Nezapomeňte také na airsoftové kuličky.

V Česku jsou airsoft zbraně podle zákona o zbraních považovány za zbraně kategorie D , které (i s odpovídajícím střelivem) smí vlastnit, držet a nosit každá svéprávná osoba starší 18 let, aniž by musela mít zbrojní průkaz . Pokud byste se chtěli dozvědět více o airsoftu jakožto sportu samotném, připravili jsme pro vás tento článek o airsoft zbraních.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty

Airsoftové zbraně jsou většinou vyráběny jako modely skutečných zbraní v měřítku 1:1, takže jsou od skutečných zbraní obtížně rozeznatelné. Dělí se do tří skupin podle toho, čím jsou poháněny: manuální, plynové nebo elektrické.

Airsoft pistole

V nabídce Armed naleznete širokou řadu kvalitních airsoftových pistolí od renovovaných výrobců jako je například UMAREX nebo ASG. Nabízíme jak manuální airsoftové pistole, tak i plynové, které jsou poháněné hnacím plynem nebo CO2 bombičkami. Airsoftové pistole jsou skvělým doplňkem pro hráče, pro sběratele nebo pro nadšence do rekreační a sportovní zbraně. Správa airsoftových zbraní je snadná a relativně finančně nenáročná a není tedy divu, že airsoftové zbraně nabyly za poslední léta takové obliby.

Naší nabídce momentálně dominují airsoft pistole spolu s dalšími nezbytnými doplňky pro jejich využití, jako jsou například airsoftové kuličky, CO2 bombičky a hnací plyny. Samozřejmě pak nabízíme i náhradní díly pro airsoft zbraně, jako jsou například náhradní pružiny, náhradní zásobníky, ložiska nebo části mechaboxů.

Airsoft a historie

Airsoft do ČR postupně přišel v roce 1989. Hlavním dovozcem airsoftových zbraní, byla tehdy firma POSPA Models. Jednalo se hlavně o natahovací pušky a plynové pistole. Elektrické airsoftové zbraně byly z počátku velmi vzácné. Pokud by vás téma airsoftu zajímalo více, připravili jsme pro vás článek o airsoftu a výběru airsoft zbraní.