Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Zvětšení
-
Průměr objektivu
25 mm (0) 26 mm (0) 28 mm (0) 32 mm (0) 42 mm (0) 50 mm (0) 52 mm (0) 56 mm (0)
Hmotnost
-

Binokulární dalekohledy skladem Vyškov

Binokuláry jsou, jak již jméno napovídá, dalekohledy určené pro pozorování oběma očima. Obvykle se jedná o přenosné a relativně kompaktní dalekohledy, které využijete na výletech, při myslivosti, při pozorování přírody, při turistice nebo například pro pozorování sportů. Binokulárním dalekohledům se často přezdívá Triedry a obvykle nabídnou relativně velké zvětšení, široké zorné pole a vysokou stabilitu obrazu bez nutnosti stojanu. Díky speciálním soustavám optických hranolů pak binokulární dalekohledy často nabídnou delší ohniskovou vzdálenost při zachování relativně krátké konstrukční délky.

V nabídce na Armed.cz máme širokou řadu binokulárů od mnoha renomovaných výrobců jako je český specialista na optiku a dalekohledy FOMEI, americký specialista Vortex nebo léty ověřený německý výrobce Mil-Tec. Nezapomeňte se kouknout na naší nabídku příslušenství k dalekohledům, kde naleznete například popruhy nebo čistící přípravky a sady na čištění objektivů.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty

Binokulární dalekohledy a jejich značení

Pokud se ztrácíte v názvech jednotlivých dalekohledů, binokuláry jsou obvykle charakterizovány dvojící čísel - zvětšení a průměr objektivu - 10x42 tak například znamená desetinásobné zvětšení a objektiv o průměru 42 mm. S větším zvětšením roste úroveň přiblížení obrazu, zatímco s průměrem objektivu roste světelnost a čistota obrazu samotného. S průměrem objektivu bohužel ale roste i hmotnost a rozměry binokuláru jako takového.