Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu

Příslušenství pro vzduchovky J.G.S. TRADE

Chybí vám nějaké příslušenství pro vzduchovku nebo vám dochází plyn ve vzduchovce nebo v airsoftce? Tak to jste dorazili na správné místo! Kromě širokého příslušenství a náhradních dílů ke vzduchovkám pro vás v Armedu nabízíme náhradní bombičky s CO2 o objemu 12g nebo 88g. Mimo to zde naleznete i redukci na menší 12g bombičky.

Kromě bombiček vám můžeme nabídnou doplňky a náhradní díly pro vzduchovky, jako jsou servisní sady pro pumpy, náhradní zásobník do vzduchovky, tlakové láhve, pumpy pro větrovky nebo silikonové spreje na čištění zbraně. V naší nabídce naleznete jak olověné diabolky i ocelové broky ráže 4,5 mm

Kromě příslušenství pro vzduchovky, diabolek a broků si u nás také můžete pořídíte i krátké vzduchové pistole a revolvery, dlouhé vzduchovky a samopaly i ty nejsilnější vzduchovky nad 16J.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Bombička CO2 12 g, 1 ks, J.G.S. TRADE

Bombička CO2 12 g, 1 ks, J.G.S. TRADE

Bombička CO2 pro vzduchovky a airsoftové zbraně, například Norconia QB 78. Jedná se o klasické sifonové bombičky CO2 pro vzduchovku.
Není skladem 12 Kč

Vlastníte vzduchovou pistoli na CO2 bombičky? Nebo třeba paintball zbraň? Pak se podívejte na naši nabídku CO2 bombiček a plynu do vzduchovek. Díky mechanismu poháněnému plynem je střelba s těmito zbraněmi mnohem efektivnější, dynamičtější a zábavnější. Vzduchovky na stlačený CO2 plyn a ocelové broky jsou navíc často schopny střílet polo automatickými nebo plně automatickými režimy.

Jaké máme CO2 bombičky?

V Armedu naleznete potřebné gramáže pro vaši střelbu. Máme jak CO2 bombičky 12g, tak i bombičky 88 g. Navíc si u nás můžete zakoupit speciální adaptér na dvě 12g bombičky.

Pokud si nejste jistí výběrem vzduchovky, větrovky nebo střelivem, určitě vám doporučujeme přečíst si článek "Jak vybrat vzduchovku", který jsme pro vás připravili na našem blogu.