Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Velikost
S (0) M (0) L (0) XL (0) 2XL (0) S/M (0) L/XL (0)
Barva
Camo (0) Coyote (0) Khaki (0) Olivová (0) PL desert (0) PL woodland (0) UCP (0) US desert (0) US woodland (0) Woodland camo (0)
Materiál
Bavlna (0) Nylon (0) Polyester (0) Rip-Stop (0) Vlna (0)
Rozdělení dle pohlaví
Pánské (0) Dámské (0)
Období
Zimní (0) Podzimní (0) Jarní (0) Letní (0)
Vlastnosti
Nastavitelná šňůra pod bradou (0) Ventilační otvory (0) Odpínatelný díl kryjící krk (0) Nepromokavý (0) Rip-stop (0) PU membrána (0) Krempa (0) Oka na připevnění vegetace (0) VELCRO panel (0) Maskovací (0)

Vojenské klobouky O.T.T.

V projektu O.T.T. (OBOS TACTICOOL TECHNOLOGY), zúročují instruktoři střelecké školy OBOS.cz léta zkušeností nasbíraných, jak při službě v ozbrojených složkách, tak i při střeleckém a taktickém výcviku. Cílem projektu je dodat na trh inovativní materiál vysoké kvality, který bude uživatelům nápomocen při plnění náročných úkolů. Pří vývoji produktů a jejich následném testování je kladen důraz především na uživatelskou jednoduchost a odolnost při použití v těžkých služebních podmínkách. Další z priorit projektu O.T.T., je spolupracovat především s českými výrobci a využít tak potenciál tuzemské výroby.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty

Nejznámější armádou, která používá klobouky, je asi australská (tzv. "australské klobouky" neboli "australáky"). Klobouky ve vzoru 95 ale používá i AČR. Kromě armádní výstroje jsou army klobouky i vyhledávaným typem pokrývky hlavy do přírody a pro volný čas. Oblíbené jsou zejména u trampů, rybářů nebo cestovatelů.