Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Značka nebyla nalezena
Cena
Velikost
S (0) M (1) L (1) XL (0) 2XL (0)
Barva
Camo (0) Coyote (0) Khaki (0) Kryptek Highlander (0) Kryptek Mandrake (0) Olivová (0) PL desert (0) PL woodland (0) PenCott Badlands (0) PenCott GreenZone (0)
Materiál
Bavlna (0) Nylon (1) Polyester (0) Rip-Stop (0) Vlna (1)
Rozdělení dle pohlaví
Období
Vlastnosti
Rip-stop (0) Nastavitelná šňůra pod bradou (0) Ventilační otvory (0) Odpínatelný díl kryjící krk (0) Nepromokavý (0) PU membrána (0) Krempa (0) Oka na připevnění vegetace (0) Suchý zip na nášivku (0) Nastavitelná krempa (0)

Vojenské klobouky Rothco

Americká společnost Rothco je jedním z největších světových dodavatelů armádního, taktického a outdoorového oblečení a vybavení. Tato společnost, která dnes dodává zboží do více jak 10.000 obchodů po celém světě vznikla v roce 1953 jako rodinná firma v New Yorku. Dnes je Rothco je jedním z hlavních dodavatelů americké armády a výhercem řady státních zakázek. Vedle vojenského vybavení naleznete v portfoliu značky Rothco taktické a survival vybavení, kempingové vybavení a outdoor oděvy, uniformy a pracovní oděvy, dárkové a hobby výrobky. V našem e-shopu od této značky nabízíme dámské, pánské i dětské oblečení, potřeby pro cestovatele a další doplňky.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Baret G.I., Rothco, zelený

Baret G.I., Rothco, zelený

Vlněný baret s koženým lemem v zelené barvě od amerického výrobce Rothco. Baret nemá žádná očka a splňuje armádní specifikace.
1 varianta skladem od 890 Kč

Nejznámější armádou, která používá klobouky, je asi australská (tzv. "australské klobouky" neboli "australáky"). Klobouky ve vzoru 95 ale používá i AČR. Kromě armádní výstroje jsou army klobouky i vyhledávaným typem pokrývky hlavy do přírody a pro volný čas. Oblíbené jsou zejména u trampů, rybářů nebo cestovatelů.