Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu

Brokové kozlice, dvojky a kulobroky skladem Tábor

Brokovnice bez zásobníku nebo jiného podávacího ústrojí. Kulobroky, dvojky a kozlice jsou oblíbenou volbou myslivců a sportovních střelců ve skeetové disciplíně. Nabití se provádí ručním vložením náboje do nábojové komory nebo do nábojových komor u vícehlavňových zbraní. Tyto brokovnice patří podle zákona o zbraních mezi zbraně kategorie C.

Dvojka i kozlice jsou dvouhlavňové zbraně nejčastěji využívané pro lovecká či sportovní účely. Zatímco "dvojka", a to ať už kulová dvojka nebo broková dvojka, má hlavně vedle sebe, kozlice má jednotlivé hlavně uložené vedle sebe. Zbraně pak mohou být vybaveny jednou nebo dvěma spouštěmi. S ohledem na využití pak tyto brokovnice mohou být doplněny o zbraňové doplňky, jako jsou například kolimátory.

V nabídce brokovnic na Armed.cz naleznete široké množství různých brokovnic od renomovaných výrobců, jako jsou například italský Benelli Armi nebo Fabarm, případně americký Remington či Mossberg a řada dalších. Pokud již brokovnici vlastníte, určitě vám doporučujeme prohlédnout si naší nabídku nábojů do brokovnic

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty
Je to kulobrok, dvojka, nebo kolzice?

Plete se vám často rozložení hlavní u brokové dvojky a kozlice? Pokud máte rádi mnemotechnické pomůcky, můžete si dvě na sobě ležící hlavně brokové kozlice představit jako jedno kůzle stojící na druhém. Kůzlata jsou známá tím, že ráda skáčou všude kam mohou. Stejnou pomůcku můžete aplikovat i u kulobroku. :-)