Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Cena
Ráže
9 mm Luger (0) 223 Rem. (0) 308 Win. (0) 6,5 Creedmoor (0) 300 AAC Blackout (0) 5,56 × 45 mm NATO (0) 260 Rem. (0)
Kategorie zbraně
B (zbrojní průkaz a nákupní povolení) (0)

Samonabíjecí pušky AR-15, AR-9 a AR-10 Triggertech

Samonabíjecí pušky AR jsou dnes ve světě prakticky tou nejpoužívanější puškovou platformou. Ať už střílíte sportovně, jako hobby, věnujete taktické střelbě, nebo lovíte, s puškami platformy AR se dnes můžete potkat takřka všude. Pušky AR jsou oblíbené pro svojí vysokou spolehlivost, přesnost a širokou modifikovatelnost.

Dnes se tak setkáváme s řadou variant pušek platformy AR. Nejrozšířenější verzí je samonabíjecími puška AR-15 v ráži .223 Rem. Velmi populárními jsou pak i zbraně AR vyšší ráže, vycházející z pušky AR-10, kde se nejčastěji setkáváme s ráží .308 Win. Velmi oblíbenými jsou pak i sportovní karabiny a samonabíjecí pušky AR v ráži 9 mm Luger, známé jako varianta AR-9.

Bystrému oku určitě neuniklo, že pušek máme v nabídce slušné množství. Distribuujeme samonabíjecí pušky zejména pro taktické a sportovní použití. Proto u nás naleznete ,,ÁErka" předních světových výrobců, jako jsou například Daniel Defense, ADC, DPMS, či Ruger. Tímto výčtem však naše nabídka zdaleka nekončí, přesvědčte se sami.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
  • Nenalezeny žádné produkty

SAMONABÍJECÍ PUŠKY AR

Pušky platofrmy AR jsou nejčastěji používány pro taktickou a sportovní střelbu, kde střelci především ocenní jejich modifikovatelnost a vysokou spolehlivost. V oblasti loveckých aplikací jsou stále pušky AR v našich podmínkách spíše raritou. O jejich kvalitách se ale dobře ví, a tak se pravděpodobně můžeme těšit na pomalý rozvoj této platformy i v této sféře střelectví.

Jak už jsme zmínili v úvodních odstavcích, pušky AR jsou dnes špičkou v mnoha sférách střelectví, je jen na vás, zda si koupíte kompletní pušku či jen základ, který si doladíte sami či doladění svěříte puškaři. I zájemcům o koupi “holátek“ máme co nabídnout, neváhejte proto prohlédnout naši nabídku, určitě vás kdejaká AR15 zaujme a možná i překvapí.

Pokud máte ohledně zbraní či jejich dostupnosti jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit.