Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Značka
Zobrazit všechny značky
Značka nebyla nalezena
Cena
Barva
Adaptive Green (0) Alpha green (0) Antracit (0) Blackcamo (0) Bílá (0) Camel (0) Camo (0) Coyote (0) Coyote / Ash Grey (0) Crimson Sky (0)
Velikost
XS (0) S (1) M (1) L (1) XL (1) 2XL (1) 3XL (1) 4XL (0) 5XL (0) 6XL (0)
Materiál
Bavlna (1) Nylon (0) Polyester (1) Moira (0) Polyuretan (0) Softshell (0) Rip-Stop (1) Fleece (0) Elastan (0) Teflonová úprava (0)
Rozdělení dle pohlaví
Dětské (0) Pánské (1) Dámské (0) Unisex (0)
Období
Vlastnosti bundy
Nepromokavá (0) Kapuce (1) Zipy YKK (1) Rip-stop (1) Vhodné pro skryté nošení (CCW) (0) DWR povlak (Durable Water Repellent) (0) Velcro panel (1) Skryté ID panely (0) Skrytá kapuce (0) Odnímatelná kapuce (0)

Větrovky a bundy O.T.T.

V projektu O.T.T. (OBOS TACTICOOL TECHNOLOGY), zúročují instruktoři střelecké školy OBOS.cz léta zkušeností nasbíraných, jak při službě v ozbrojených složkách, tak i při střeleckém a taktickém výcviku. Cílem projektu je dodat na trh inovativní materiál vysoké kvality, který bude uživatelům nápomocen při plnění náročných úkolů. Pří vývoji produktů a jejich následném testování je kladen důraz především na uživatelskou jednoduchost a odolnost při použití v těžkých služebních podmínkách. Další z priorit projektu O.T.T., je spolupracovat především s českými výrobci a využít tak potenciál tuzemské výroby.

Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
Bojový anorak M-II. vz. 95, Rip-Stop, O.T.T.

Bojový anorak M-II. vz. 95, Rip-Stop, O.T.T.

Anorak je model polní bundy, která vychází z ověřeného střihu stejnokroje alpských jednotek. Firma O.T.T. do něj promítla poznatky během výcviku 41.mpr a…
1x
1 varianta skladem od 4 876 Kč