Jazyk:
Země doručení:
Česká republika (CZK)
Menu
Nastavení filtrů
Cena
Značka
Pro zbraň
Univerzální (0) Revolver (0) Colt 1911 (0) Glock 17 (0) Glock 19 (1) Glock 19X (0) Glock 21 (0) Glock 22 (0) Glock 23 (0) Glock 26 (0)
Strana nošení
Pravá (1) Levá (0) Oboustranné (0)
Uchycení pouzdra
MOLLE (0) Pádlo (0) Průvlek 40 mm (0) Průvlek 45 mm (0) Průvlek 50 mm (0) Speedloops 40 mm (0) Speedloops 45 mm (0) Speedloops 50 mm (0) Opaskové (0) FlushClip (0)
Materiál pouzdra
Kydex (0) Kůže (1) Nylon (0) Polymer (0)
Barva
ATACS-FG (0) Coyote (0) Hnědá (0) Karbon (0) Kryptek Mandrake (0) Kryptek Typhon (0) Marpat (0) Modrá (0) Multicam (0) Olivová (0)
Štítky
Akce

Opasková pouzdra na pistole a revolvery falco

Opasková pouzdra na zbraně se dělí na služební a pouzdra na skryté nošení. Služební pouzdra používají zejména posádkové ozbrojené složky, zatímco skrytá pouzdra oceníte, pokud potřebujete nosit zbraň tak, aby nebyla vidět. V nabídce Armedu naleznete široký výběr opaskových pouzder z kydexu, kůže, nylonu, z polymeru a dalších odolných materiálů, pouzdra s pojistkou i bez pojistky. V nabídce máme i elastické tělové opasky na zbraně. Naleznete zde pouzdra na krátké zbraně s tzv. "pádlem" (zbraňová pouzdra typu pádlo). Nabízíme pouzdra pro nejprodávanější i méně běžné modely pistolí Glock, Walter, CZUB, Ruger, Heckler & Koch, Sig Sauer a mnoho dalších. V nabídce máme i univerzální pistolová pouzdra i pistolová pouzdra uzpůsobená pro leváky.

Pro přesnější vyhledávání podle typu zbraně a dalších parametrů využijte filtraci na levé straně. Sháníte pouzdro na skryté nošení? Podívejte se i na naší nabídku vnitřních pouzder, která se nosí z vnitřní strany kalhot.

více informací
Filtrovat
Řazení: Nejprodávanější
Řazení: Nejprodávanější
-15%
Akce
Horizontální podpažní pouzdro s protiváhou D602 pro Glock 19, zás. 15ks, míř. nízká, pravák, černé,

Horizontální podpažní pouzdro s protiváhou D602 pro Glock 19, zás. 15ks, míř. nízká, pravák, černé,

Modulární systém podpažního pouzdra od firmy Falco pojme pistoli Glock 19 s nízkými mířidly a dvojici zásobníků na 15 ran jako protiváhu. V případě potřeby…
1x
Skladem > 5 ks 3 569 Kč

Opasková pouzdra pro krátké zbraně

V nabídce Armed naleznete širokou selekci opaskových pouzder pro krátké zbraně, pistole i revolvery. V kategorii opaskových pouzder naleznete jak služební pouzdra tak i pouzdra pro skryté nošení. Nabízíme jak vnější pouzdra typu OWB (Outside the Waistband), tak i pistolová pouzdra pro skryté nošení typu IWB (Inside the Waistband).

Naše pouzdra pro pistole a revolvery, která se upevňují buď na taktické opasky nebo za kalhoty, využívají různé způsoby uchycení. Mezi nejpopulárnější způsoby patří klasický průvlek na opasek, ocelová spona za pás kalhot nebo praktické SpeedLoops od společnosti RH Holsters. V nabídce máme také pistolová pouzdra na MOLLE nebo velmi oblíbená pouzdra typu pádlo.